.

.

Тајни богатства женски засилен градник, големини 34B-40D

Тајни богатства женски засилен градник, големини 34B-40D

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи - сега со повеќе големини од кога било! Нашите тајни богатства Women'sенски стакнат градник е дизајниран со вас во умот! Најлонската ткаенина има мат ефект за луксузен изглед, а меките, поставени чаши ви овозможуваат природен лифт. Плус, поголемите димензии имаат двојно слој крилја за дополнителна поддршка. Меките, затегнати ленти се целосно прилагодливи за да ви обезбедат совршено вклопување. Вашиот секојдневен градник за притискање треба да испорача на вклопување, функција, удобност и издржливост. Не е тајна дека тајните богатства на женскиот градник за поттикнување на градникот испорачува и сигурно ќе стане главен во вашата интимска гардероба. Подлога. Природна форма и лифт. Прилагодливи ленти. Меки влошки за притискање. Секоја ден удобност.

За производот

Купувачите избираат и