.

.

Дајте Љубов Срце Пеѕѕубезност Среќа Дуксер Со Дуксери Жени Брендови Бриско

Дајте Љубов Срце Пеѕѕубезност Среќа Дуксер Со Дуксери Жени Брендови Бриско

DEN 559.84

Од стока
Достапно.

ШИФРА : 14С35-18500-дуксерите СО ЦРВЕНА Маска се задолжителен елемент во секој плакар. Класичните дуксери од Брендовите Бриско ќе издржат преку носење и перење, одржувајќи ја квалитетно печатена графичка и живописна боја. Воздушно млазно предиво направено од мешавина од памук-поли му дава на овој дуксер меко чувство. Се одликува со двојна обложена хауба со соодветна врвка за совршено, пријатно вклопување. Предниот џеб за торбичка обезбедува простор за носење на најважните работи или одржување на рацете топли. Овој дуксер е совршен во студени денови на отворено, сесија за загревање во теретана или само дружење на каучот! Спарете го со омилени од вашиот плакар за совршено кул, секојдневен изглед. Намаленото натрупување го одржува интегритетот на облеката додека ја носите. Дуксерот се одликува со стилска графика со дрзок квалитет што е совршен додаток на вашата колекција омилени дуксери! Целата облека на Брендовите Бриско е професионално отпечатена во САД користејќи современа технологија. Клучни Карактеристики : Големина Медиум : Ширина На Градите/Предна Должина 22""х 28"". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ве молиме погледнете ги сликите за повеќе детали.

За производот

Купувачите избираат и