.

.

asdoklhq Клиренс Јакни Под 5 5.00, Жените Лабава Долги Ракави Цврст Џеб Кардиган Врвови Џемпер Плетени Палто

asdoklhq Клиренс Јакни Под 5 5.00, Жените Лабава Долги Ракави Цврст Џеб Кардиган Врвови Џемпер Плетени Палто

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Жените Лабава Долг Ракав Цврст Џеб Кардиган Блузи Џемпер Плетени Палто ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 XWOMENЕНИ Џемпери : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-10 ЕУ : 34-36 Биста : 109cm/42.91" Ракав : 42cm/16.54" Должина : 83cm/32.68" . Големина : М САД : 6-8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 36-38 Биста : 113см/44.49 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 84см/33.07". Големина : Л САД : 8-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-14 ЕУ : 38-40 Биста : 117см/46.06 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 85см/33.46". Големина : XL САД : 10-12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-16 ЕУ : 40-42 Биста : 121cm/47.64 "Ракав : 45cm/17.72 " Должина : 86cm/33.86". Големина : XXL САД : 12-14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-18 ЕУ : 42-44 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 46cm/18.11 " Должина : 87cm/34.25". Големина : XXXL САД : 14-16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18-20 ЕУ : 44-46 Биста : 129cm/50.79 "Ракав : 47cm/18.50" Должина : 88cm/34.65 " Дозвола Јакни Под 5 5.00. Дозвола Палта Под Size 10.00 Плус Големина. Дозвола Зимски Палта Под 1 10.00. Жените Плус Палта и Јакна Дозвола.

За производот

Купувачите избираат и