.

.

2- Карат Т.Г.В. Перидот и Карат Т.В. Diamond 10kt жолто злато 3-pC квадратен ореол прстен, обетки и приврзоци со сет на ланец

2- Карат Т.Г.В. Перидот и Карат Т.В. Diamond 10kt жолто злато 3-pC квадратен ореол прстен, обетки и приврзоци со сет на ланец

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Затворање на затворање на пролетниот прстен и затворачи на пеперутки. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Сјајниот приврзок е суспендиран на 17-инчен ланец на јаже, обезбеден со затворач на прстенот, а обетките имаат затворање на пеперутки. Спакувано до совршенство - Со Тангело, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со гарантна картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Во комплетот, исто така, прикажува 10 дијаманти поставени на отвори и 68 постери (G-H, I2-I3) сместени во квадратните мотиви. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Глобално занаетчиство - Тангело е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Август Роден камен. Перидот сечење : круг. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Тангело, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Ширина на опсег : 1,4мм.Изведете ја модата во вас со овој блескав тангело 3-ПЦ квадратен ореол прстен, обетки и приврзоци со сет на ланец. Полиран до брилијантност, овој волшебно сет е најдобриот подарок за себе или за вашите најблиски.

За производот

Купувачите избираат и