.

.

Lee Boys Premium Slim Streth Farms, големини 4- & Husky

Lee Boys Premium Slim Streth Farms, големини 4- & Husky

DEN 255.68

Од стока
Достапно.

Lee Boys Premium Slim Streth Jean обезбедува цел ден супорт и удобност. Изработени од издржлив тексас Овие тенок Фонд фармерки се тенок низ бутот и имаат слабиот отвор на ногата. Удобно е да се носи на училиште, игралиштето и што било помеѓу тенок вклопување. Истегнете тексас. Направено во Бангладеш. Измијте ладно.

За производот

Купувачите избираат и