.

.

Дома Рајан Металик шарена декоративна перница, 18, сурфајприј

Дома Рајан Металик шарена декоративна перница, 18, сурфајприј

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Додадете навестување на гламур на вашиот декор со VCNY Home Ryan Metallic Striped Decorative Pillow. Непосредно стилски додаток во вашата спална соба, гостинска соба, дневна соба, детска спална соба, декор на студентски дом, кауч или омилено столче, оваа декоративна перница има тонски дијагонални ленти со суптилна метална сјај за уметност деко-инспириран изглед што ќе го сакате. Достапно по ваш избор на три пригушени бои, оваа квадратна перница мери 18 x 18 инчи и има 100% памучен капак за меко чувство и издржлив дизајн што е изграден за да трае. Можете лесно да ја задржите оваа декоративна перница да изгледа свежа со периодично да ги исчистите нежно со влажна крпа. Секоја декоративна перница се продава одделно. • ткаена декоративна перница • Карактеристики на дијагонален шарен дизајн со металик сјај • Изберете од три бои : Ајкуласки, спреј за сурфање и бело • Секоја мерки на квадратна перница • Изработено од 100% памук • Текстурирана декоративна перница за кревет за кревет, софа, стол и повеќе • Само чисто место.

За производот

Купувачите избираат и