.

.

Атлетска брзина на атлетска брзање на Авиа

Атлетска брзина на атлетска брзање на Авиа

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Папката за брзање на атлетска брзање во Авиа, е одличен лесен чевли совршен за трчање или општа атлетска активност. Носете го овој чевли во бегство и едвај забележете дека е таму или облечете низ градот за удобна и модерна патика. - 65,03% полиестерска надворешна плоча - 59,25% полиестер горен - 40,75% PU горен - избришете го чисто со крпа.

За производот

Купувачите избираат и