.

.

Roland Fusion Solutions Spicic Chipotle Завршување сос

Roland Fusion Solutions Spicic Chipotle Завршување сос

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Овој кремаст, зачинет сос го одликува квинтесенцијален чаден вкус на пиперките со чипови. Спакувано во погодно шише за стискање, може да се шири на сендвич со печено пилешко, парчиња авокадо и сирење по ваш избор и да се притисне за небесно југозападно топење. Измешајте со мајонез за да направите вкусен сос за натопување за помфрит или да се шири на риба тако за допир на зачинетост и чад. Првенствено се користи како гарнир за чинија или чинија. Одлично на сендвичи со отворено лице, вкусно во пире од компири, и zesty на парен зеленчук на зеленчук на сендвичи со отворено лице, вкусно во пире од компири и зости на парен зеленчук.

За производот

Купувачите избираат и