.

.

Трговска марка ликовна уметност „Добредојдовте дома 3“ платно уметност од Jeanан Плут

Трговска марка ликовна уметност „Добредојдовте дома 3“ платно уметност од Jeanан Плут

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Типографија Стил : Модерен и современо проитивен Тип : Галерија-обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има фраза во центарот на белата сцена. Јас сум во најголем дел самоук сликар, фотограф и Графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години. Jeanан Плут „Добредојдовте дома 3“ платно уметност.

За производот

Купувачите избираат и