.

.

Мотор на вентилатор за замена на рептибилен компатибилен со 2008- Toyota Highlander 2010- Lexus RX350

Мотор на вентилатор за замена на рептибилен компатибилен со 2008- Toyota Highlander 2010- Lexus RX350

DEN 734.24

Од стока
Достапно.

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Notes : With blower wheel Replaces OE Number : 8.7103 E+45 Replaces Partslink Number : TO3126121 Interchange Part Number : 75830,871030 E040,TO3126121 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best Опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Camry Hybrid Japan or USA Built Vehicle2008 Camry Hybrid Japan Or USA Built Vehicle, Production Date From March 20082007 Camry Hybrid USA Built Vehicle2007-2008 Camry (submodel : CE, LE, SE, XLE) USA Built Vehicle2009-2010 Camry (submodel : Base, LE, SE, XLE) Јапонија или САД изградено возило2011-2014 Camry (подмодел : LE, SE, XLE) 2012-2014 Camry (подмодел : Hybrid LE, Hybrid XLE, L) 2014 Camry (Sumbodel : Hybrid SE, SE Sport) 2013 Highlander Plus2010-2013 Highlander SE2008-2010 Highlander Sport го заменува бројот на ОЕ : 8.compabtiation со следниве возила : Позиција : Frontlexus2013 ES300 H BASE2008-2017 ES350 Base2007 ES350 ES350 ES350 Датум на производство на база од март 20082010-2012 Rx350 Base Canada или Јапонија изградено возило2010-2012 RX450 H BASETOOTOOTA2011-2012 AVALON BASE2013-2014 AVALON HYBRID XLE2005-2018 AVALON Limited2005-2008, 2016-2018 Avalon Touring2005-2010 Avalon XL2005-2012 Avalon (Avalon XLS201888888, 2016-2018 Avalon Touring2005-2010 Avalon XL2005-2012 Avalon (Avalon XLS2018888, Avalon XLS20138888, 2016-2018 година ID ограничен, xle .871030 E040, TO3126121.

За производот

Купувачите избираат и