.

.

Сандали за бран на бран на Crocs Mens

Сандали за бран на бран на Crocs Mens

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Атлетски. Амбициозен. Авантуристички. Амфибиски. Нашите најактивни, чевли за водата до денес имаат засилени надворешни страни за да канализираат вода и да ја подобрат влечењето. Издржливите, но меки перфорирани горе, нудат максимална дишење и дренажа, а фиксната лента за потпетици ве држи врзани. Возете го бранот. Реката. Водата. На кое било место сакате да направите прскање. Лесен, сандал со сите намени. Крослит? Изградбата на пена нема да апсорбира вода. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

За производот

Купувачите избираат и