.

.

Женска Маица Со Градник Без Прерамки Со Долна Жица

Женска Маица Со Градник Без Прерамки Со Долна Жица

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Едно парче, отстранливи меки школки, без долна жица, материјалот за истегнување се прилагодува на обликот на совршено вклопување, многу удобно и не се лизга. Стилот без прерамки обезбедува покриеност и поддршка како обичен градник, без проблем со тешки ремени. Удобно за носење. Затворање : Повлекување. 96% Најлон, 4% Еластан. Бандо. Врвот може да се носи сам, под врвовите и како замена на градник, многу флексибилен. Микро-структурата обезбедува добра вентилација, ги елиминира бактериите и непријатниот мирис на пот, се суши многу брзо по миењето. Овој удобен мек градник со лента е совршен за облека без оглавник и прерамки, ова е задолжително во вашата гардероба. Пакетот вклучува : 3 Единици Едноделна Дишечка и удобна ткаенина. Лесно за чистење.

За производот

Купувачите избираат и