.

.

Без граници машкото руно панталони за џогер

Без граници машкото руно панталони за џогер

DEN 448.00

Од стока
Достапно.

Совршен за излегување или едноставно ладење дома. Овие панталони за џогер од руно од без граници имаат стил на влечење со еластична половината и вратоврска за влечење за удобно, прилагодливо вклопување. Класичната силуета на џогер е супер кул, на тренд и тука да остане. Само спарете ги овие џогери за мажи со вашата омилена маица и слој на качулка за целосен изглед. Исклучиво на. Материјал : 70% памук/30% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Style Jogger; Заштитена нога. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 2 товарни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; тело на руно; миење на облека. Машки панталони за џогер од машка руно од без граници.

За производот

Купувачите избираат и