.

.

Sulpell Industries BATY Внатрешен мијалник со растенија сино розово уметничко дело платно дизајн на wallидни уметности од Фарида Заман

Sulpell Industries BATY Внатрешен мијалник со растенија сино розово уметничко дело платно дизајн на wallидни уметности од Фарида

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Фарида Заман.

За производот

Купувачите избираат и