.

.

Прегрнете го ДЛ Квин

Прегрнете го ДЛ Квин

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Седиштето за автомобили за новороденчиња го опфаќа безбедноста, удобноста и леснотијата со ексклузивни одлики за погодност за вас. Со лесен дизајн, не мора да се грижите за раката да се умори додека сте во движење! Вашето бебе ќе биде удобно на патот со отстранлива перница за кадифен глава и вртечка крошна. За да го олесните вашиот животен стил, Embrace има прилагодено прилагодување за едноставно прилагодување на прицврстувачот во текот на целата година. Ова седиште може да се користи со или без основата, а достапни се дополнителни додатоци. Ширина : 18. Висина : 23. 25% полесни од споредните седишта за автомобили за новороденчиња. Лесна тежина за мама-Самска заштита за бебе. Должина : 26. Тежина на дете : 4 - 35 фунти. (1 8 - 15 8 кг). 4-35 lb. Оценка за прицврстување! Национално признати од безбедносните застапници за бебиња со мала тежина. Капацитет : 5.299. Материјал : акрилик/полиестер. Боја : Црна. Дизајниран и тестиран за структурен интегритет на ниво на енергија приближно 2x Федералниот стандард за тестирање на несреќи.

За производот

Купувачите избираат и