.

.

Такеја Оригинали Оз Црн Двоен Ѕид Вакуум Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Широка Уста И Капак Со Превртување

Такеја Оригинали Оз Црн Двоен Ѕид Вакуум Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Широка Уста И Капак Со Превртување

DEN 959.84

Од стока
Достапно.

Нема пренос на вкус помеѓу пијалоците, така што ќе можете да го наполните шишето со што било од вода до протеински шејк пред тренинг, без да останат долготрајни вкусови. Шишето со вода е целосно без бпа и без токсини, направено од нерѓосувачки челик за храна, што значи дека е здрава опција за долгорочна хидратација и нема да ' рѓосува со текот на времето. Технологијата со двоен ѕид го спречува вашето шише да се поти, додека облогата во прав значи дека можете цврсто да го држите. Без оглед на времето, чувајте ја Вашата Такеја во близина за брза и лесна хидратација. Достапно во шишиња со вода со големина од 18 мл, 24 мл, 32 мл и 40 мл, за да одговараат на сите потреби на вашите семејства. Ова разноврсно шише со вода е одлична опција за хидратација во текот на целата година. Цврстиот дизајн и изолација од нерѓосувачки челик го прават ова едно од најдобрите шишиња со вода за пешачење на пазарот. Шишето со вода е вакуумско изолирано, така што ги одржува вашите пијалоци ладни, за да обезбеди совршено остро олеснување при вежбање или во движење.

За производот

Купувачите избираат и