.

.

1 3 5 7 10мл Пипети За Пренос На Пластика За Еднократна Употреба, Прецизен Капалка Погоден За Распоредување Етерични Масла, Научна Лабораторија, Самостојна Уметност

1 3 5 7 10мл Пипети За Пренос На Пластика За Еднократна Употреба, Прецизен Капалка Погоден За Распоредување Етерични Масла,

DEN 144.00

Од стока
Достапно.

Нашите пипети за пренос се изработени од лдпе материјал кој е мек и податлив. Содржи од 10 до1000 парчиња Вол.1/3/5/7/10мл трансфер пипети, со дипломирање. Пипетите за пренос на лдпе издржуваат температурен опсег Од -50°C до 90°C. Идеален за безбедно . Материјал : Изработен од лдпе (Полиетилен Со Мала Густина) материјал, нетоксичен, мек, податлив; Интервал На Дипломирање. Лесен за употреба : Нераскинливите пипети ви овозможуваат лесно и безбедно да пренесувате течни примероци;. Апликација : Погоден За Употреба Во Лабораторија, Болница, училишна училница, домашни самостојни козметички експерименти и многу повеќе;. Доверлива Компанија и Одлична Услуга на Клиентите : Брзата и одлична услуга за клиентите не обезбедуваат грижи по купувањето.

За производот

Купувачите избираат и