.

.

Тајни богатства женски шорцеви за спиење

Тајни богатства женски шорцеви за спиење

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Најлесен начин да го завршите денот - удобно ќе го надминете во тајното богатство. Чувството за дишење спарено со ветровито вклопување ги прави овие сигурни омилени за вашата колекција. Завршено во печатење на сите што е доволно симпатично за да се дружите. Материјал : тело : 57% полиестер/25% памук/18% вискоза; Ockебови : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : високи. Затворање : стил на влечење; Еластична половината. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Шорцеви за спиење за жени од тајни богатства.

За производот

Купувачите избираат и