.

.

Породилно над стомакот тексас

Породилно над стомакот тексас

DEN 558.40

Од стока
Достапно.

Нашите одлични очекувања за породилно тексас од тексас има ласкаво супер-кожа од џегирање, направено со многу стрии за да ве одржи пријатно. Овие Jeggings го одржуваат стилот на вашите омилени фармерки и целосниот панел на стомакот е направен во дрес на стрии со квалитетна еластична за да ги одржувате фармерките на место и да се вклопат непречено под кој било врв. Одлични очекувања породилно целосен панел слаби фармерки. Сеопфатна мазна еластична лента за половината за да ве одржи пријатно. Седи над стомакот. Идеално за втор и трет триместар преку пристигнувањето на бебето. Мека, истегнете тексас со средно темно миење. Тенок багажник исечен нога. Должина на инсејм : 30 ". Целосно функционални џебови, предни и назад. Купете ја вашата големина пред бременоста за најдобро вклопување. Купете ги одличните очекувања за породилна колекција за секој ден за породилно основно облека. Достапно во избрани продавници во САД и Вон. Секојдневни ниски цени на породилната облека.

За производот

Купувачите избираат и