.

.

Женски Мода Fall Winter Зима Обични Долги Ракави V-Вратот Копче Еднобојна Тенок Фитинг Плус Големина Женски Врвови Црвено L

Женски Мода Fall Winter Зима Обични Долги Ракави V-Вратот Копче Еднобојна Тенок Фитинг Плус Големина Женски Врвови Црвено L

DEN 143.84

Од стока
Достапно.

Висококвалитетен Материјал : Изработен е Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина и Не Е Лесно Да Избледи. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување.02" должина : 71cm/27. [Дизајн] : Женска кошула, фустан, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво вклопување и удобен материјал4.ЕЛФИНДЕА Женски Мода Fall Зима Обични Долги Ракави V-Вратот Копче Цврста Боја Тенок Фитинг Плус Големина Женски Врвови Црвена LSize : S Биста : 94cm/37. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, собирање, дома и секојдневно чистење на носење1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни кратки ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден повод : слободно време, Материјал : Полиестер, спандекспатер тип : цврста боја ќе добиете : 1 парче Женска Должина : редовен краток ракавгендер : Женски Опис Дебелина : стандард5.17"големина : xl биста : 112см/44.38"Големина : Л Биста : 106см/41.Материјал : Мешавина Од Полиестер.74"стил : секојдневен И Секси3.

За производот

Купувачите избираат и