.

.

Jeanан Плут „Свадба Ц“ платно уметност

Jeanан Плут „Свадба Ц“ платно уметност

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Jeanан Плут „Свадба Ц“ платно уметност. Многу слоеви на цвеќиња, пеперутки и обрасци. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Истакнати бои : бела, тен, зелена боја I сликам со масла, акрилни и акварели.

За производот

Купувачите избираат и