.

.

Чудо нација бебе и дете девојче лесна јакна за ветерници, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете девојче лесна јакна за ветерници, големини 12м-5Т

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Чувајте го вашето мало девојче топло и стилско во оваа лесна јакна за чудо. Аспираторот помага да се задржи главата топла кога ќе се спуштат температурите, додека збир на странични џебови помагаат да ги задржи своите омилени додатоци безбедни кога е во движење. Лесна и удобна, оваа јакна е одлична за активни девојки. Исклучиво на. Материјал : школка : 60% памук/40% полиестер; Поставена : 100% полиестер; Задна страна : Полиуретан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Тежина : лесна. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на страните со затворање на поштенски патенти. Карактеристики : Сите детали за печатење или контраст. Лесна јакна за девојчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и