.

.

Време на одмор 3-бои Промена на светло за поплавување во LED

Време на одмор 3-бои Промена на светло за поплавување во LED

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Направете ја вашата куќа да изгледа најдобро и направете ја зависта на соседството со време на празник 3-бои што се менува во LED светло за поплавување. Овој удел што менува во боја ви дава повеќе опции за осветлување, така што можете лесно да го осветлите вашиот дом за празниците. Оваа светлина има три опции, што го олеснува мешањето на работите. Едноставно изберете ја посакуваната локација, место и напојување за лесно поставување решение за осветлување на вашиот дом. Бидете сигурни да проверите други украси и додатоци за време на одмор како украси, венци, дрвја, чорапи и многу повеќе за весела и светла сезона на празници. Осветлете го вашиот дом со леснотија оваа сезона со време на празник 3-бои што се менува предводена од светлина. Време на одмор 3-бои Промена на светлосни светла за поплавување : Зелена, црвена, бела и мулти-боја на светлосни поставки. Прилагодлив врат. Лесно за поставување. 2 и 6 часа тајмер. Сензор за ден и ноќ. 4 'кабел.

За производот

Купувачите избираат и