.

.

Флеш Мебел Херкулес Серија Црн Круг Назад Метал Ресторан Барстол - Цреша Дрво Седиште

Флеш Мебел Херкулес Серија Црн Круг Назад Метал Ресторан Барстол - Цреша Дрво Седиште

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Металната столица е популарен избор за опремување ресторани, сали за базени, салони, барови и други објекти со голем сообраќај. Оваа столица лесно се чисти, што е важен аспект кога станува збор за бизнис. Оваа столица е дизајнирана да ги издржи секојдневните строгости во туристичката индустрија, но исто така ќе обезбеди шик изглед на вашиот дом. Рамката се стабилизира со помош на две заварени потпорни шипки, кои вклучуваат потпирач за нозе. Лизгањата на подот помагаат да се заштитат вашите подови и да се обезбеди непречено лизгање. Едноставниот и лесен дизајн на оваа столица нема да разочара, без разлика дали се користи за употреба во станбени или комерцијални одделенија. Флеш Мебел Херкулес Серија Црн Круг Назад Метал Ресторан Барстол-Цреша Дрво седиште. Метал Јадење Бар Столче. 500 фунти. Капацитет На Тежина. Круг Назад Дизајн. Цреша Заврши Дрво Седиште.625" Дебели Иверица Седиште. Заварено Заедничко Собрание. Две Закривени Решетки За Поддршка. Потпирач за нозе. 18 Мерач Челична Рамка. Црна Завршна Рамка Обложена Со Прав. Кат Заштитник Пластични Лизгалки. Дизајниран За Комерцијална Употреба; Погоден За Домашна употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 19"W x 19.5" D x 42.5 "H; Големина На Седиштето : 16.25" W x 16.5 "D x 29" H; Големина На Грбот : 16 "W x 14.25" H.

За производот

Купувачите избираат и