.

.

Супериорен Египетски Памучен Абсорбент 6-Парче Златна Крпа

Супериорен Египетски Памучен Абсорбент 6-Парче Златна Крпа

DEN 864.00

Од стока
Достапно.

Модерен, традиционален или преоден стил . Супериорен Египетски Памучен Абсорбент 6-Парче Златен Комплет За Крпи вклучува 2 крпи за капење, 2 крпи за раце и 2 крпи за лице/ крпи за перење. Измијте со слични бои. Приложената висечка јамка ви овозможува лесно да ја обесувате крпата . Секогаш следете ги упатствата за етикетата за нега за најдобри резултати. Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо .

За производот

Купувачите избираат и