.

.

Куоф Облека Дами V Вратот Лабава Долман Ракав Еластична Половината Печатени Бели XL

Куоф Облека Дами V Вратот Лабава Долман Ракав Еластична Половината Печатени Бели XL

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

?Облеката : Бела;XL;97% Полиестер, 3% Спандекс. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.09 "Ракав : 42. Големина : ХХХЛ САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120см/47,24" Ракав : 44,5 см/17,52 "Половината : 88-112см/34,65-44,09" Колк : 98-166см/38,58-65,35 "Пост-средна должина : 89,5 см/35,24" ?Куоф Облека Дами V Вратот Лабава Долман Ракав Еластична Половината Печатени.67 "Ракав : 43.48" Пост-средината должина : 84,5 См/33,27" .37 "Колк : 86-154см/33. ?Совршен подарок : Овие костими се толку совршени. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40. ?Прилика : висококвалитетен материјал, издржлив, облеката е погодна за секојдневно носење.94 "Колк : 90-158cm/35. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нас~ ви посакувам среќен шопинг~.13" Половината : 84-108cm/33.52 "Ракав : 41.34" Половината : 76-100см/29.

За производот

Купувачите избираат и