.

.

Основи НА отворено Отемрклок Женски Летен Фустан Со Маица Раглан Ракав Печатење На Екипажот Лабава Пресечена Страна Долги Фустани На Плажа Виолетова XXL

Основи НА отворено Отемрклок Женски Летен Фустан Со Маица Раглан Ракав Печатење На Екипажот Лабава Пресечена Страна Долги Фустани

DEN 319.68

Од стока
Достапно.

Женски Летен Фустан Со Маица Раглан Ракав Екипаж Печатење Лабава Пресечена Страна Долги Фустани На Плажаопис1. Ве молиме изберете според вашата големина. Можеме да ви ја препорачаме вистинската големина. СТИЛ НА СОВПАЃАЊЕ : Погоден За Совпаѓање Со Фармерки, Хеланки, Панталони, Здолништа, Шорцеви, Можете Да Носите И Под Кардиганско Палто или Џемпер, Јакна За Моден Слоевит Изглед Во Пролет. Овој вид ткаенина има одредена еластичност.97"XL101442126cm/49. Можете Да Го Носите Во Многу Прилики, Како Забава, Свадба, Плажа, Излегување, Шопинг, Задолжителна Основна Маичка Во Вашата Гардероба!.39"M61038114cm/44. Може да има грешка од 1 до 2 см поради рачно мерење. Различни модели за вашиот избор. Големина : овој производ е лабав фустан. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не на време.18"L81240120cm/47.Материјал-мешавина од полиестер.Растеглив, мек и удобен. Прилика : секојдневно секојдневно, работа,патување,одмор,спорт,активност во затворени простории и на отворено(пешачење,возење велосипед,сноуборд,кампување итн. Погоден за сите сезони.Дизајн - раглан ракав (пар со долна облека), врат на екипажот, долг фустан, страничен шлиц, летен фустан на плажа, фустан за печатење,секојдневно лабаво вклопување. Постојат некои разлики помеѓу различни дисплеи, ве молиме не им пречи, рачно/механички ладно миење и висат.

За производот

Купувачите избираат и