.

.

Фустан за смена на вратот на женскиот изрез

Фустан за смена на вратот на женскиот изрез

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Бидете без напор стилски оваа сезона со овој женски фустан за смена на вратот од време и TRU. Направено од супер-мека и лесна памучна ткаенина, овој стилски фустан е издржлив за да издржи повторени миења и удобно на кожата. Дизајн без ракави и забележано деколте ќе ве одржуваат ладни од ден на ноќ, а стреланиот каросерија нуди ласкаво вклопување. Збир на џебови го комплетира фустанот, додека горенаведената копачка на коленото го прави совршен да се носи самостојно или преку хеланки. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и Тру, ткаени женски изрез на вратот, метеж : школка : 88% памук, 12% постелнина. Поставена : 100% памук. Onенски фустан во смена. Памучна измислица. Без ракави. Излезено деколте. Здолниште со должина на коленото. Заоблен хемлин. 2 странични џебови. Наредени. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, не бегајте, смалете го суво ниско, топло железо доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и