.

.

Летни Фустани Жени Без Ракави Печатени Лабава Оглавник Фустан

Летни Фустани Жени Без Ракави Печатени Лабава Оглавник Фустан

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Женскиот секојдневен фустан на ЛАПА е парчето што го баравте. Модното печатење, вратот на оглавникот, дизајнот без ракави, лабавата и кратка должина, ви даваат удобност и стил што ви се потребни. Погоден за секојдневно носење, активност на отворено, плажа, забава, работа, канцеларија, излегување, одмор, запознавање, патување, слободно време или какви било секојдневни прилики. Спарете го со сандали, станови, потпетици, ѓердани, капи и уживајте во одличното време! Женски Летен Сарафан. Повик Замав Краток Фустан. Оглавник Вратот. Пред Шупливи Надвор. Без ракави. Опуштено Лабаво Вклопување. Дневен & Партија & Одмор.

За производот

Купувачите избираат и