.

.

Уникатни поволни цени за расипани фустани за женски квадратни врат

Уникатни поволни цени за расипани фустани за женски квадратни врат

DEN 574.08

Од стока
Достапно.

Над должината на коленото што можете да ги спарите со високи потпетици или чизми за да донесете дама шик облека за да се приклучите на забавно време со вашите пријатели на ден за слободно време. Повод : Свадба, шопинг, датира, собир за викенд, плажа, на отворено, празник, случајно, итн. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите Gид на половината Должина на должина 29 1/2 - - 25 5/8 28 1/2 S - - 31 1/2 27 1/2- - 28 7/8m - 33 1/2 29 1/2 29 3/8l 36 5/8 32 5/8 - 30 XL 39 3/4 35 7/8 30 5/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски квадратни врат, пукани фустани 100% полиестер. Увезени. Пролет/есен/зима. Долги ракави. А-линија. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Купувачите избираат и