.

.

Среќен Божиќ Малку Тапанар Момче Дуксер За Мажи ИЛИ Жени Брендови БРИСКО 3Х

Среќен Божиќ Малку Тапанар Момче Дуксер За Мажи ИЛИ Жени Брендови БРИСКО 3Х

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Секогаш ќе сакате да го носите овој дуксер на екипажот обложен со руно. Овој дизајн е совршен за кога ги сакате празниците. Секој ќе сака да знае каде сте го добиле! ГОЛЕМИНА 3Х ГОЛЕМА : Постигнете совршено вклопување со нашата големина 3х голема, со ширина на градите/должина на предниот дел од 30" х 32", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

За производот

Купувачите избираат и