.

.

Весели Фудбалски Дуксер Со Пуловер Со Пуловер Со Недефинирани Подароци

Весели Фудбалски Дуксер Со Пуловер Со Пуловер Со Недефинирани Подароци

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Весели Фудбалски Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Весели Фудбал отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

За производот

Купувачите избираат и