.

.

Трендовски Фустани За Жени Облечени За Жени Летен Женски Печатен Фустан Со В-Врат Со Долги Ракави Сплит Полите Широк Долг Фустан Туту Фустан За Жени

Трендовски Фустани За Жени Облечени За Жени Летен Женски Печатен Фустан Со В-Врат Со Долги Ракави Сплит Полите Широк Долг Фустан

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Стил на ракав : Обичен Фустан Без Ракави Без Ракави Летен Фустан Со Плус Големина Обични Жени Секојдневни Линиски Фустани За Жени Фустани Од Полиестер Вискоза Жени Хх Големи Фустани За Крштевање женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.4" Половината : 100см/39.4" Ракав : 59см/23.2" Должина : 150см/59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.7" Половината : 106см/41.7" Ракав : 60см/23.6" Должина : 151см/59.4"големина : л Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 112см/44.1" половината : 112см/44.1" ракав : 61см/24" должина : 152см/59.8"големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 118см/46.5" Половината : 118см/46.5" ракав : 62 CM/24.4" Должина : 153cm/60.2"големина : 2xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 124cm/48.8" половината : 124cm/48.8" РАКАВ : 63 CM/24.8" должина : 154cm/60.6" повод : секојдневен,дневен Памучен Макси фустан за жени секојдневен летен фустан на плажа тексас фустани ЗА ЖЕНИ ОБИЧНИ ЛЕТНИ фустани СО КРАТКИ РАКАВИ ЗА Жени плажа со ракави. Материјал : Ленен Тул Макси Фустан Плажа Макси Фустани Мајчини Фустани Фустани За Жени Обични Секојдневни Фустани За Лето. Тип на шема : Печатени Цветни Фустани За Жени Јуниори Без Ракави Секојдневни Фустани Женски Женски Фустан Женски Памучен Фустан.

За производот

Купувачите избираат и