.

.

Унисе Повик Неправилни Графички Маица Екипажот Вратот Графички Маица Со Кратки Ракави Маица

Унисе Повик Неправилни Графички Маица Екипажот Вратот Графички Маица Со Кратки Ракави Маица

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Материјал : Изработен од 100% полиестерски влакна. . Боја : Бела, Црна. Оддел : Жени, женски, Девојче, момче, унисекс, маж. Ткаенина : мека и удобна со малку истегнување, мала тежина, дише и не гледа. Супер мека, кул, флексибилна и фитнес ве прави прекрасно искуство со носење.". Дизајн : рамна плетена јака и манжетна за удобно вклопување. . Оваа Маица Е Хемиско Чистење; Машина За Перење; Рачно Перење и многу лесна за одржување. Еластичност : Мала еластичност. С-0,41 фунти М-0,43 фунти Л-0,45 фунти XL-0,47 фунти 2 XL-0,5 фунти. Димензии на пакетот : 10 х 13,2 х 0,6 инчи.

За производот

Купувачите избираат и