.

.

Имот НА воздухопловните Сили НА УСАФ Маица Со Долги Ракави Мажи Жени Брендови Бриско Х

Имот НА воздухопловните Сили НА УСАФ Маица Со Долги Ракави Мажи Жени Брендови Бриско Х

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

Дајте си подарок на одличен графички новитет со долги ракави. Толку е удобно што ќе ја направите вашата нова викенд униформа! Има и трендовска графика која е совршена ако сте горд член на Воздухопловните Сили. Носете ги обврските за трчање, во теретана или дружење со пријателите! Големина X Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 24 "x 31". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

За производот

Купувачите избираат и