.

.

Бесплатно собрание девојки вистински џемпери на половината, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки вистински џемпери на половината, големини 4-18

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Запознајте се со нејзините нови омилени панталони за носење-каде било! Вистинските џемпери на половината на бесплатното склопување нудат опуштено, лесно вклопување, таа копнее по обични, удобни денови. Завршено со еластична лента за половината со влечење за совршено вклопување - идеално со нашата маичка за џвакање на екипажот. Исклучиво на. Материјал : тело : 69% памук/31% рециклиран полиестер; Ребра : 96% памук/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : цврсти бои; мека, истегнување ткаенина; Еластична лента за половината со цртеж за удобност. Вистински џемпери на половината за девојчиња од слободно собрание.

За производот

Купувачите избираат и