.

.

Дете Клементин Памук Џерси Маица

Дете Клементин Памук Џерси Маица

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

100% памучен дрес; ребрест врат на екипажот; залепено рамо до рамо; ракави со двојна игла и дното; ознака за следење во согласност СО ЦПСИЈА во страничен спој; Белата боја е зашиена со 100% памучна нишка; Пепелта е 99% памук, 1% полиестер; Хедер е 90% памук, 10% полиестер; Дете Клементин Памук џерси маица.

За производот

Купувачите избираат и