.

.

Ханес Оригинали Машка Памучна Маица Со Кратки Ракави Атлетска Морнарица ХЕДЕР 2ХЛ

Ханес Оригинали Машка Памучна Маица Со Кратки Ракави Атлетска Морнарица ХЕДЕР 2ХЛ

DEN 230.08

Од стока
Достапно.

ОСНОВИ КОИ СЕ ДАЛЕКУ од ОСНОВНИ Направени со мек памук одгледуван во САД, оваа машка маица со кратки ракави е вистинска Американска класика. Деталите ја прават разликата, како шиење со двојна игла на отворите за раце и лента за вратот рамо до рамо за изглед што ќе го сакате и квалитет што ќе го цените. Лесен со покачена, модерна силуета за непречено вклопување под јакна или дуксер, оваа маичка за вратот на екипажот прави и извонреден горен слој. Не можеш да згрешиш Со Оригиналите на Ханес. БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС-стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност, направени за секое тело. СУПЕР МЕКА-Мека и лесна, оваа машка маичка обезбедува целодневна удобност слична на облак. ТЕНОК ФИТ - оваа машка маичка има модерно, блиску до телото што изгледа одлично самостојно и убаво слоеви под јакни или дуксери. Големина нагоре за порелаксирано вклопување. ХАНЕС КВАЛИТЕТ-Стручно изградена со двојна игла зашиени ракави. ПАМУК ОДГЛЕДУВАН во сад - оваа маица за мажи е направена со Памук одгледуван Во Сад за супер меко, истрошено чувство што ќе го сакате. (Лесниот челик и загреаните бои се мешавина.) МИЕЊЕ ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење машки маици во ладна вода за да се намали потрошувачката на енергија. Со своето класично вклопување, оваа кошула со кратки ракави има лесно чувство што ќе ви се допадне со квалитетот на ханес што го сакате. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА : Ханес препорачува миење на овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

За производот

Купувачите избираат и