.

.

Чао Пријателе Се Надевам Дека Ќе Го Најдеш Татко Ти Божиќен Елф Чао Нарвха Машка Основна Маица Со Кратки Ракави Бургундија 6Х-Голема

Чао Пријателе Се Надевам Дека Ќе Го Најдеш Татко Ти Божиќен Елф Чао Нарвха Машка Основна Маица Со Кратки Ракави Бургундија 6Х-Голема

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Чао Пријателе Се Надевам Дека Ќе Го Најдеш Татко Ти Божиќен Елф Чао Нарвха Машка Основна Маица Со Кратки Ракави.Оваа Комична Маица е мека и удобна на допир, малку еластична, формата е лесна за носење и вклопување, удобна и стилска, едноставна и практична, не е лесна за собирање, издржлива, моден тренд Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% Памук, 50% Полиестер. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина.

За производот

Купувачите избираат и