.

.

Светло Кафеава И Црвена Ирваси Божиќ Автомобил Украсување Комплет-Универзална Големина

Светло Кафеава И Црвена Ирваси Божиќ Автомобил Украсување Комплет-Универзална Големина

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Излезете за Божиќ оваа година и украсете го вашиот автомобил со овој комплет. Едноставно за инсталирање на вашиот автомобил и не се потребни алатки. Карактеристики : комплет За украсување божиќни автомобили. Доаѓа со црвен нос за предниот дел на вашиот автомобил и два рогови за предните прозорци. Носот и роговите светнуваат. Бара (2) CR2032 батерии-вклучени. Водоотпорен. Лесно склопување - не се потребни алатки. Одговара на речиси секој автомобил. Не е наменет за употреба на автопат. Не може да се користи ако автомобилот е опремен со прозорски вентилациони нијанси. Не спуштајте ги прозорците кога автомобилот се движи кога производот е во употреба. Димензии : 19 "H x 10" W x 3 " D. Материјал (И) : пластичен Комплет За украсување Божиќни автомобили. Доаѓа со црвен нос за предниот дел на вашиот автомобил и два рогови за предните прозорци. Носот и роговите светнуваат; Водоотпорен.

За производот

Купувачите избираат и