.

.

Дете Бебе Девојка Летна Облека Фустани Принцеза Сарафан Облека За Играње Облека Бебе Девојка Празничен Фустан

Дете Бебе Девојка Летна Облека Фустани Принцеза Сарафан Облека За Играње Облека Бебе Девојка Празничен Фустан

DEN 161.44

Од стока
Достапно.

Функција : . 130 59см / 23. Соодветна возраст : 3-7 години. Совршен ПОДАРОК за Роденден На Мали Девојчиња овој уникатен фустан е крајно искуство за подарок за вашата ќерка, внука, внука, девојка, драги деца, дете, девојчиња или студенти. 120 56см / 22. Должина на ракавот( см) : без ракави.29 " - - - - - 6Ј . Должина на здолниште : здолниште на коленото. Креативен и Различен Дизајновие модели сарафан ќе им овозможи на вашите девојки да бидат центар.87 "- - - 46см / 18. Големина - - - - - - - должина на фустанот - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Возраст .

За производот

Купувачите избираат и