.

.

Саодималсу Женски Туника Краток Ракав Кружен Врат Лабави Кошули Обични Врвови Со Џеб

Саодималсу Женски Туника Краток Ракав Кружен Врат Лабави Кошули Обични Врвови Со Џеб

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Pie Pie Buy Женски Туника Краток Ракав Круг Вратот Лабава Кошули Повик Блузи со Џеб. Памук, Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : 95%Памук, 5%Спандекс, Мек и Удобен. Карактеристики : Класични маици со кружен врат со кратки ракави, шарени дезени на ракавите, секојдневни лабави врвови од туника. Тоа е Растегливо, лесно и удобно за носење во лето. Натпревар : Спарете го со Вашите Омилени Хеланки, Тексас Фармерки, Слаби панталони. Повод : Костум За Девојки, Жени при излегување, забава, работа, состанување, дури и совршен како облека за спиење. Совршен за секојдневно носење. Ве молиме погледнете ја табелата со големина на слика на сликата пред да ја изберете најдобрата големина за вас на оваа ставка, ако сакате полабаво вклопување, земете една големина нагоре. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.Среќен Шопинг! Туника Маици Краток Ракав. Круг Вратот Меки Лабава Кошули. Летни Обични Врвови со Џеб.

За производот

Купувачите избираат и