.

.

Синдис Менс Маици Хенли Батон Блузи Удобен Тенок Фит Краток Ракав Мета Лето Секојдневен Кошула Штанд Јака Блуза

Синдис Менс Маици Хенли Батон Блузи Удобен Тенок Фит Краток Ракав Мета Лето Секојдневен Кошула Штанд Јака Блуза

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Оваа маица е погодна за секоја пригода, без разлика дали станува збор за патување, пикник, домашна забава, собирање пријатели. Оваа кошула има мала тежина и дише што ви помага да останете удобни. Материјал-70% Лен, 30% Памук. Лен и памучна ткаенина обезбедува крајна издржливост и удобност. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Совршено совпаѓање со вашите омилени панталони, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. Погоден за спорт, теретана, фитнес, состанок, плажа, атлетика, тренинг, бизнис, дневен фустан и така натаму.Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Хенли Вратот Блузи, Солидна Маица Кошула, Краток Ракав Маица, Копче Блуза, Летна Плажа Тип На Тептер : Еднобојна, Боја На Копче : Светло Сина, Сива, Бела, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 70% Лен, 30% Памучно Деколте : Хенли Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Тоа е добар избор да се создаде уникатна форма во секое време и насекаде. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа.

За производот

Купувачите избираат и