.

.

Ниуер Менс Хавајски Врвови Со Кратки Ракави МАЖИ 3д Дигитално Печатење Маица Денот На Независноста Празник Одбијте Јака Редовна Фит Блуза

Ниуер Менс Хавајски Врвови Со Кратки Ракави МАЖИ 3д Дигитално Печатење Маица Денот На Независноста Празник Одбијте Јака Редовна

DEN 143.84

Од стока
Достапно.

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Машка Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Животински Принтбој : Црвена, Бела, Сина (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Ѓердан Со Ревер : Должина На Половината Должина На Ракавот : Кратко Сезона на ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : погоден за секојдневно носење, Теретана, Секојдневна, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Тренинг, Трчање, Џогирање, Патување, Запознавање, Работа. Натпревар - Оваа Маица Со Кратки Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut. Дизајн : Мажи Маици Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Пуловер.Содржина на пакетот : 1 х Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн-Секојдневен Копче Надолу Хавајски Кошули За Мажи, Мала Тежина, Кратки Ракави, Вратот На Ревер, Копче Надолу Маичка, Хавајски Знаме Печатење, Опуштено Одговара Летна Кошула.Карактеристики : 1. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Лето!3. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Бидете Ладни И Суви. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.

За производот

Купувачите избираат и