.

.

Жкозпток Женски Памучни Ленени Врвови Летен Кружен Врат Плус Големина Обични Блузи Кратки Ракави Основни Маици, Бели, М

Жкозпток Женски Памучни Ленени Врвови Летен Кружен Врат Плус Големина Обични Блузи Кратки Ракави Основни Маици, Бели, М

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Поради различната резолуција, бојата може да биде малку поинаква од сликата. Стил : Секојдневен,Моден.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / Немојте . Не користете белило.

За производот

Купувачите избираат и