.

.

АУРОРА АС600СБ Црна Светлина Должност Лента Сече Уништувач Лист

АУРОРА АС600СБ Црна Светлина Должност Лента Сече Уништувач Лист

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

УНИШТУВАЧ 6 лист Хартија уништувач. Обезбедува сигурна безбедност на документот. Идеален за повремена употреба во домашна канцеларија. Лесна должност, компактна машина. Парчиња кредитни картички. Автоматско стартување и стоп способност. Рачна обратна функција. Заштита од преоптоварување и прегревање. Црно.

За производот

Купувачите избираат и