.

.

Хело Фрли Алуминиумски Раб ТОЈ 5Х5. Г-БЛК МАХ, ХЕ90029085500

Хело Фрли Алуминиумски Раб ТОЈ 5Х5. Г-БЛК МАХ, ХЕ90029085500

DEN 2560.00

Од стока
Достапно.

Брендот Хело нуди одлична вредност во својата разновидна линија на производи, со фитинзи погодни за различни апликации. Прилагодената улица бара залихи, спуштени или подигнати камиони и Теренци, како и повеќето патнички автомобили.Чист стил и во хромирани И во црно обоени завршетоци, Здраво Тркалата го испорачуваат изгледот и стилот што го барате со вредноста што ја барате. Хело Фрли Алуминиум РАБ ХЕ900 20Х9 5Х5, 5 Г-БЛК МАХ 00ММ, ХЕ90029085500. ХЕ90029085500. 5х5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и