.

.

Универзитетот Во Албама Партија Материјали Заден Комплет, Служи Гости

Универзитетот Во Албама Партија Материјали Заден Комплет, Служи Гости

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

Секој Комплет За Заднина На Универзитетот Во Алабама содржи : 8 Хартиени Чинии На Универзитетот Во Алабама, 20 Салфетки На Универзитетот Во Алабама, 8 Пластични Чаши На Универзитетот Во Алабама и 24 Треперливи Пластични парчиња Прибор за Јадење. Користете Ги Овие Темноцрвени плочи, салфетки и чаши за да покажете љубов кон вашиот тим. Овој Комплет за заднина На Универзитетот Во Алабама ви овозможува да се забавувате со стил додека ја чекате големата игра со сите ваши колеги обожаватели. Ролна Плима! 60 парче партија снабдување комплет. Служи 8 темноцрвена плима фанови. Совршен за сервирање пијалоци и храна пред игра на вашата забава со задна врата.

За производот

Купувачите избираат и