.

.

Машка Теретана Спортско Џогирање Џогери Панталони Панталони Панталони Со Врвки Секојдневни Тренерки Со Џебови Со Патент Црн XL

Машка Теретана Спортско Џогирање Џогери Панталони Панталони Панталони Со Врвки Секојдневни Тренерки Со Џебови Со Патент Црн

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

1") -Должина : (41,7").1") -Колкот : (47. Големина на ознака 3 XL - - - - - Половината : (30. Одличен избор за сопствено модно носење или како подарок за вашите пријатели и семејство. Ве молиме измијте одделно од друга облека, не исцедете ја и оставете ја да се исуши природно по миењето. Тип : Панталони. Оваа панталона има едноставен, но стилски изглед, што е идеално надополнување на вашите омилени врвови и чевли за слободен изглед кој никогаш нема да разочара.2") -Должина : (43,3"). Вклучен пакет : 1 х Машки Стил На Панталони : Пот панталони.8-37") -Колкот : (40. Модел : Цврст. Материјал : Мешавина Од Памук. Повод : Секојдневен,Спорт,Патување,Одмор,Училиште,Дневна Облека,Места За Одмор На Отворено. Ознака големина М - - - - - Половината : (26.5") -Колкот : (45. Додадете ги во вашата секојдневна гардероба за опуштен, а сепак полиран изглед! . Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.Нега на облека : машина за перење во ладна вода. Големина шема . (1 инч = 2,54 см).

За производот

Купувачите избираат и