.

.

Големо и високиот мажите на Arrow Manight Reece Reece

Големо и високиот мажите на Arrow Manight Reece Reece

DEN 656.00

Од стока
Достапно.

Меко, тужено руно е задолжително за време на преодното време. Одликувајќи се со класичен патент дизајн и контраст во внатрешноста на јаката, овој разноврсен пуловер за мажи може да биде вашиот последен слој или да се носи под јакна за дополнителна топлина. Класичен мек допир за да се грижи.

За производот

Купувачите избираат и